اخبار

جشنواره تابستانی کیش96

جشنواره تابستانی کیش96

جشنواره امسال با عنوان جزیره سه جیم برگرفته از عبارت جزیره جشنواره ها و جایزه ها با شعار به وسعت ایران در حال برگزاریست.

برنامه ریزیهای جشنواره تابستانی امسال کیش دارای دو بخش است بخش داخلی جزیره کیش که شامل برگزاری جشن ها، آیین ها و برنامه های متنوع است داری چندین قرعه کشی با جوایز متنوع است و بخش کشوری هم با ترغیب مردم کشورمان به خرید کالاهای ایرانی با شرکت در قرعه کشی های سفر به کیش و یک واحد آپارتمان علاوه بر توسعه گردشگری کیش از تولید داخلی حمایت می کند.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش بر اساس سناریوی طراحی شده شهروندان و گردشگران با خرید هر نوع کالا یا خدماتی کد شرکت در قرعه کشی دریافت می کنند و می توانند از جوایز هر روزه که نقدی و غیرنقدی است بهره مند شوند.

همچنین هر شب 100 نفر کاندید جایزه خودرو می شوند تا در پایان هفته در قرعه کشی یکدستگاه خودرو شرکت داده شوند و 50 نفر هم هرشب به قید قرعه برای شرکت در قرعه کشی یک واحد آپارتمان که در پایان جشنواره تابستانی برگزار می شود انتخاب می شوند.

علاوه بر این هر شب در جشن تالار شهر کیش ضمن قرعه کشی بین خریداران از بازارها، 20 نفر به قید قرعه جایزه نقدی دریافت می کنند و پنج نفر از این برنده ها علاوه بر جایزه نقدی کارت شرکت در قرعه کشی هتل ویدا و حضور در برنامه تلویزیونی بدست می آورند.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه در جشنواره امسال با نگاه ویژه به کودکان برنامه های رایگان برای این مقطع سنی در نظر گرفته شده است گفت: در طول جشنواره تابستانی کیش هر سه روز در یکی از اماکن گردشگری کیش از جمله پارک آبی، محموعه تفریحی پارک دلفین و سافاری کیش برنامه های شاد و مفرح شامل جنگ های کودکان، کلیپ، شعر و موسیقی، مسابقه و نمایش اجرا می شود. در این جشنواره کودکان با عروسک جیم جیم به عنوان شخصیت جزیره جیرینگی آشنا می شوند.

وی در ادامه افزود: بر خلاف جشنواره های گذشته که جنگ های کودکان در تالار شهر اجرا می شد، امسال این جنگ ها بصورت چرخشی با برنامه های خاص و ویژه در بازارها و مراکز تجاری کیش اجرا می شود. برای نوجوانان نیز برنامه های متفاوت و شادی در نظر گرفته شده است.

محب خدایی با بیان اینکه رالی خانوادگی کیش در جشنواره های گذشته با استقبال خوبی مواجه شد، اظهار داشت، در این جشنواره نیز رالی خانوادگی از سراسر کشور به مقصد جزیره کیش انجام می شود. در این برنامه شرکت کنندگان با ثبت تصاویر بصورت عکس و فیلم از مناطق جذاب گردشگری از مبدا تا مقصد کیش، در قرعه کشی جوایز این جشنواره شرکت می کنند.

وی افزود: این برنامه با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور اجرا می شود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از حضور عوامل برنامه های دور همی و خندوانه به عنوان دو برنامه پر مخاطب تلویزیون در اجرای جنگ های شبانه کیش خبر داد و گفت: در جنگ های شاد و مفرح امسال اتاق فکری با حضور هنرمندان مطرح برنامه سازی و طنز پرداز کشور تشکیل شده که مسئولیت به تهیه و اجرای برنامه ها را بر عهده دارند.

محب خدایی با اعلام اینکه جوایز بیستمین جشنواره تابستانی کیش فقط مختص گردشگران و یا ساکنان کیش نیست، یاد آور شد در تمام شهرها و استان ها، افراد می توانند در قرعه کشی جوایز جشنواره همام کیش شرکت کنند. دراین طرح به قید قرعه از بین افرادی که تراکنش های بانکی خود را با دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان انجام دهند و یا با دریافت کارت اعتباری همام از شعب بانک پارسیان از این کارت برای تراکنش های بانکی خود استفاده کنند، روزانه 30 سفر رایگان به قید قرعه به این خریداران اهدا می شود. همچنین افرادیکه در طول جشنواره تابستانی کیش با کارت های اعتباری همام خرید های خود را انجام داده و سقف تراکنش های خود را افزایش دهند شانس بیشتری برای برنده شدن یک دستگاه آپارتمان در قرعه کشی های بیستمین جشنواره کیش دارند.

اشتراک بستن